Treob Ultimate Yazılım ve Kodlama Sistemleri

Pazarlama Modülü

Pazarlama Modülü şirketiniz için yapacağınız tüm pazarlama fonksiyonlarını kapsar. Geliştirilen modül ile: Aday Müşteri Yönetimi, Yalın Kampanya Yönetimi, İnteraktif Merkezi Pazarlama, Harici Liste Yönetimi, Çoklu Kanal Yönetimi, Ticari Promosyon Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi, Segmentasyon gibi alt başlıklar oluşturabilirsiniz.

Planlama Modülü

Gerçek hayatta kullanılan tüm üretim yönetim şekillerini rahatlıkla kurgulayıp modelleyebileceğiniz esnek bir yapıya sahip olan PP modülü, sunduğu detaylı alt yapısı ile üretim planlama ve yönetimi için gerekli olan tüm verilerin sistemde tanımlanabilmesini sağlar. Bu sayede hem planlama faaliyetlerinin malzeme, kaynak ve operasyon bazında yürütülmesini sağlar hem de üretim maliyetlerinin en detay seviyede takip edilebilmesine yardımcı olur.

Satın Alma Modülü

Talep, teklif, sipariş, irsaliye, fatura satınalmanın temel aşamalarıdır. ERP kurallarına göre tüm aşamaların kullanılması önerilebilir. İşin yapısı, personel durumu gibi sebeplerden dolayı bazı işletmeler bu aşamaların hepsini kullanabileceği gibi bazıları da sadece birkaçını kullanabilir. Önemli olan aşamalar arasında geçiş ve ilişkinin olabildiğince kolay ve hızlı olmasının yanında gereksinim duyulan tüm detayları da içermesidir. Vera ERP projesi tüm bu özellikleri sağlayan güçlü bir satınalma modülüne sahiptir.

Depo Yönetimi Modülü

Depo yönetim modülü ile depo yapısı belirlenir ve mal girişi, mal çıkışı başta olmak üzere bir depoda gerçekleştirilebilecek bütün mal hareketlerinin depo alanları bazında takibi ve yönetimi yapılır.

Kalite Kontrol Modülü

Bir şirkette herkesin görevi olan kalite kontrol hiç kimsenin görevi olmama haline dönüşebilir. Mal alımından başlayan, malzeme kabulü ile devam eden üretimin tüm süreçlerinde izlenebilen, üretim tamamlanmasıyla değerlendirilen Treob Ultimate Kalite Kontrol modülü ve Kalite Güvence sistemi en az kaynak kullanımı ile kontrolü sizlere sunmaktadır.

Muhasebe - Finans Modülü

Doğru kararlar almak, doğru bilgilerle mümkündür. Treob Ultimate Finans-Muhasebe çözümü, şirketinizin güncel finansal operasyonlarını ve verilerini gerçek zamanlı ve bütünlüklü olarak yönetmenize, e-Devlet uygulamaları ile birebir entegre şekilde muhasebeleştirmenize ve elde ettiğiniz gerçek zamanlı, konsolide analizler doğrultusunda doğru tahminleme ve planlama yapmanıza olanak tanır.

Maliyetlendirme Modülü

Müşteri memnuniyeti ve karlılık ürün ve hizmetlerinizin doğru maliyetlendirilmsine bağlıdır. Vaat edilen imkansız teslimat süreleri müşteri memnuniyetini zedelerken, aşırı düşük fiyatlar kar marjınızı düşürecektir. Hassas maliyetleme, ekibinizin yalnızca işletmenizin sağlayabileceklerini vermesini garanti ederek, maliyetlerin ve teslimat sürelerinin her seviyede güvenilir şekilde belirlenmesine yardımcı olur. Eş zamanlı maliyet hesaplama ve ilk/son maliyetin devam eden karşılaştırmalarıyla planınıza göre çalışıp çalışmadığınızı daima bilir ve bir tutarsızlık ortaya çıkarsa hızlı tepki verebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Modülü

İşletmenize kurumsal ve bireysel gelişimi destekleyen, ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılabilen, işe alımdan emekliliğe iş gücü̈ yönetiminin tüm aşamalarını kapsayan ‘tam size göre’ dünya standartlarında bir çözüm sunuyoruz. TREOB ULTİMATE İnsan Kaynakları Yönetimi çözümü ile çalışanlarınızın etkin yönetiminde bir yandan hızlı ve hatasız idari süreçleri yönetirken, diğer yandan çalışanların verimliliğini, etkinliğini, performansını, işletmeye olan katkısını izlemeyi, denetlemeyi ve yeteneklerini yöneteceksiniz.

Parça Revizyonu Modülü

İşletmenizde mamül,yarı mamül ve detay parçalarla ilgili yapılmış tüm revizyon işlemlerini ve revizyonlara göre üretim aşalarının tümünü takip edebilir, istenilen revizyonda üretilebilir ve raporlama imkanı sağlayabilir.

Lojistik

Müşterilerine en iyi hizmeti vermek isteyen organizasyonlar, hizmet ve ürünlerini hızlı ve kaliteli biçimde müşterilerine ulaştırmaya odaklanmışlardır. Organizasyon içerisinde tüm faaliyetlerin verimli biçimde yerine getirilmesi müşterilere iyi hizmetin ön koşuludur. Lojistik işlemlerin mükemmelliği, müşterilere servis seviyesinin yükselmesi yanında işletme maliyetlerinin düşürülmesi açısından da önemlidir. Bir işletme, tedarikçilerinden müşterilerine tüm iş süreçlerini talep ve pazardaki değişimler ne olursa olsun yerine getirebilir.

Yetkilendirme Modülü

Yetkilendirme ile, kişilerin, grup ve kullanıcı düzeyinde kullanım yetkisi belirlenir. Verilen yetkiye bağlı olarak, uygulamanın tamamını ya da belli bölümlerini kullanması sağlanır. Kullanıcıların yalnızca bazı işlemleri yapması isteniyorsa, kart ve işlem bazında şifreleme yaparak ve işlemleri kullanıcılara göre gruplara ayırarak yetkilendirme yapılabilir. Birden fazla kurum bilgisinin izlenmesi durumunda, her bir kuruma ait işlemin kimler tarafından yapılacağı yine grup ve/veya kullanıcı düzeyinde belirlenir.

Genel Görüntüleme Modülü

Modüller arasındaki tüm yapı taşlarının ve birbirine bağlı tüm ara birimleri denetleyebilir mercek altında tutabilirsiniz.

Treob Ultimate

Projelerimiz

İşletmelere özel çözümler ile Treob hep yanınızda

Treob Ultimate

Yazılım ve Kodlama

Treob Ultimate 1999 yılından beri kodlanan Türkiye'de ve Dünya'da birçok firma tarafından deneyim edilmiş, bir Erp sisteminin ismidir. Firma kuruluşunun 20. yıl döneminde yeni yatırımcıları ile yazılıma adını veren Treob Ultimate Yazılım ve Kodlama San. Tic. Ltd. Şti. adıyla yoluna devam etmeye başlamıştır.

Uzman yazılım ekibi ile tüm standartları tamamlanan, işletmelere en iyi şekilde hizmetler vermeyi hedefleyen firmamımız ERP dışında Sanal Gerçeklik, Restaurant ve Market Sistemleri gibi bir çok sektör içinde yazılım ve aplikasyon üretimine devam etmektedir.

0 Yıllık Deneyim

MUTLU MÜŞTERİLER

İletişim

İletişim Bilgileri

7/24 ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz

Adres

Uluönder Mah. Salih Bozok Cad. No:8/6 TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR