Anasayfa | Treob UltimateTedarikçi bilgi akışı, risk analizi ve temin işlemlerini temel akış onay diyagramları ile takip edin.Treob Ultimate de Neler Var?

Treob Ultimate ERP, CRM, Cloud, Pos çözümleri ile size şirketinizi en verimli şekilde yönetmenizi sağlar.Pazarlama Modülü

Pazarlama Modülü şirketiniz için yapacağınız tüm pazarlama fonksiyonlarını kapsar.

Daha Fazlası...Planlama Modülü

Gerçek hayatta kullanılan tüm üretim yönetim şekillerini rahatlıkla kurgulayıp modelleyebileceğiniz modüldür.

Daha Fazlası...Satınalma Modülü

İşletmelerin işleyişlerini, düzen ve kurumsal yapılarını %100 iyileştiren makinesel ve yazılımsal desteklerdir.

Daha Fazlası...Depo Yönetimi

İşletme içi verilerin müşterileriniz ve dış personelinizin de ulaşabileceği platformlara taşınma bütünüdür.

Daha Fazlası...Kalite Kontrol Modülü

Kobilerde oluşan Ar-Ge geliştirme aşamasında ihtiyacınız olan yazılımsal ve donanımsal faaliyetlerin yönetimidir.

Daha Fazlası...Muhasebe Modülü

Ar-Ge projelerinizin değerlendirmesi, maliyetlendirme ve demonstrasyon faaliyetlerinin desteklenme aşamasıdır.

Daha Fazlası...Maliyetlendirme

Sektörünüz için geliştirilmiş, size özel işleyişi ile firma düzeninize en iyi şekilde adepte olan yazılımlar ile tanışın.

Daha Fazlası...İnsan Kaynakları Modülü

Mobil cihazlar için geliştirilmiş, tüm Treob platformları ile çalışan veya şirketinize özel app yazılım sistemleridir.

Daha Fazlası...Parça Revizyon Modülü

İşletme faaliyetlerde endüstri 4.0 teknolojileri ile zaman ve maliyetten kısa zamanda kar edin.

Daha Fazlası...

Analitik Kimlik Oluşturma

Sistem verilerindeki bir problemi çözmek için bilgileri ayırarak sorun oluşturan ögeleri tek bir merkezde toplarlanmasına olanak tanır. Böylelikle analitik düzeyde iş kuramlarını (teorilerini) ortaya çıkarır.

Çevresel Faktörlere
Dayalı Tüm
Gelişmeleri Görün

Treob Ultimate ile rakiplerinizle olan rekabet anlayışını ve stratejik düşünme hızını 2 katına çıkartın.Pazalamadaki stratejik planlama bir işletmenin ne yaptığı ve niçin yaptığını şekillendirmek ve işletmeye rehberlik etmek için üretime dayalı disiplinli çalışmanın bir bütünüdür.Bir işletmedeki strateji planı bir firmanın vizyonudur ve hedefini gösterir.

Sonuçları Tahmin Edin ve Hızlı Bir Şekilde Karar Alın

Treob Ultimate ile üretim çizelgesinden kapasite planlamaya satış kadrolarının belirlenmesinden bütçe çalışmalarına doğru envanter mevzuatından, fiyatlandırmaya kadar pek çok iş faaliyetini tahmini olarak bazalır ve böylelikle ileri planlama çizelgelerini çok rahat ve basit bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Verilerinizi Eyleme Dökün
Dayalı Tüm
Gelişmeleri Görün

Treob Ultimatenin proses simulasyonları ile çıkan veri bütünlüğnü kontrol altında tutabilir yatırım süreçlarenizi hızlandırabilirsiniz dahası verilere dayalı iş birliği ve toplu karar verme sürecini hızlandıra bilirsiniz.

Veri analizleri ve tepkime süreçlerini ölçün!

İşletmenizin değişen pazar gereksinimlerine hızla tepki vermesine yardımcı olmak için gerçek zamanlı veri analizi ve raporlaması sağlar. İşletmeniz zamanında bilinçli kararlar alabilir. TREOB ULTİMATE yazılımı üzerindeki veri analizi doğru raporlara erişim sağlar. Bu, işletmelerin trendleri gerçek zamanlı olarak takip etmelerini ve gerçekçi tahminler belirlemelerini sağlar.

Daha Fazlası...Finansal bütünlülük mimarisi oluşturun!

ERP olmadan, birçok işletme farklı bölümlerde farklı programlar kullanmak zorunda kalır. TREOB ULTİMATE sistemi, farklı sistemlerden kaynaklanan veri silolarını ortadan kaldırır. TREOB ULTİMATE  tüm finansal  işlemlerin bütünlüğünüzü tamamen korur ve finansal uygunluk mimarisini oluşturur.

Daha Fazlası...Treob Ultimate Modüllerini Görün!

Treob Ultimate ile 14 farklı modül işletmenizde gerçek zamanlı iş yönetimini sağlar. İnsan kaynaklarından, finansman ve maliyetlendirme hesaplarına, fabrika bant ağından, pazarlama ağına kadar tüm süreçlerini uçtan uça yönetin.

Daha Fazlası...Treob Ultimate Nedir?


Bir işletme için en iyi yazılım, günümüz ihtiyaçlarını karşılar bir sonraki adımı tahmin eder firmanızın büyümesine olanak sağlar kısacası müşterilerinizin deneyimlerini göz ardı etmeden analitik bir sistem kurgusunu rakamsal değerlerden yönetim aracına dönüştürebilen bir araç olma özelliğini taşır -- Treob Ultimate bu kurgu ile kodlanmış iş zekasının tümüdür.

Oğuzhan Sarı - Yazılım Koordinatörü