İşletme yükünüzü 7/24 çalışan Cobeem'e yükleyin


Satış ve satış sonrası işlerinizi Cobeem'e bırakın


Size özel sunucularda Kişisel Bilgilerin Korunması Kanunu'na uyarak güvenli, akıllı ve pratik bir asistanı kim istemez ki?Fiyatlandırma

Cobeem Mobilya Yazılımı

Fiyat: 1750,00 $

31 Aralık 2020'ye kadar %10 İndirimli

Yeni Fiyat: 1590,90 $

USD Satış: 8.2967

Türk Lirası Karşılığı: 13,199.22 + KDV


"Ödeme bir defaya mahsus yapılmaktadır. Yıl sınırlaması olmadan dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. 1.yılın sonunda sunucu ücreti olarak 45,00 $ (373.35 ) sunucu ve bakım ücreti tahsis edilecektir.


| Kredi Kartına 6 Taksit

| %5 ekstra iskonto

| %4 ekstra iskonto

Yazılım İçerikleri:


Ürün Satış Modülü

Stok ve Depo Takip Modülü

Müşteri Kontrol ve Cari Modülü

Tedarik Modülü

Kasa ve Muhasabe Modülü

Teknik Servis Destek Modülü

Sevkiyat Modülü

Mağaza Kontrol Modülü

Personel Takip Modülü


Dış Modüller:


Cobeem Personel App

Personelleriniz kişisel telefonlarından müşterilerine katalogları sunabilir, ürün satışı yapabilir, fiyat tekliflerini saklayabilir, siparişlerini takip edebilir, teknik servis kaydı oluşturabilir, kendilerine ait ciro ve kota bilgilerini görüntüleyebilir, depodan ürün kontrolü yapabilir, müşterilerine yeni ürünler için davet smsleri gönderebilirler.

Personel Sınırlaması Olmadan Ücretsiz

Cobeem Mobilya Ana Yazılım

Personellerinizin kendi telefonlarından oluşturdukları siparişler bu yazılımda toplanır. Tüm siparişler, muhasebe, stok bilgisi, depo yönetimi bu veriler üzerinden işlenir. Stoklar bu program üzerinden işlenir. Ana kontrol merkezi olan bu program ile atanan kullanıcılar yetkinlik alanlarına göre yazılımı kullanır. Sevkiyat programlarının hazırlanması, depodan çıkacak ürünlerin belirlenmesi bu program ile sağlanır. Ürün depoya girdiğinde fatura işlenir, satış temsilcisine bilgi düşer, müşterinizin tüm ürünleri hazır ise sevkiyat listesine otomatik alınır ve onayınızı bekler.

Fiyata Dahil.

Cobeem Sevkiyat App

Sevk irsaliyesi hazırlanan ürünler sevkiyat personelinize ait aplikasyon üzerinde görünür olur. Sevkiyat personeliniz ister barkodla, isterse ürün bilgisi ile depodan araca çıkış alır. Depoya tedarik çekilen ürünler de yine sevkiyat personeli tarafından ön kayıt olarak işlenebilir. Sevkiyat personeli, bir adrese gideceği zaman direk bu app üzerinden navigasyon alabilir. Paketli ürünlerde kırık, yırtık veya çatlak gibi durumlarla karşılaşılması durumunda direk bilgiyi işler. Parça tedariği veya ürün değişimi için satış temsilcisine direk bilgi düşer.

Fiyata Dahil.

Ekstra Özellikler:


 • Dilediğiniz ürünlerde veya teşhir ürünlerinde sabit bir iskonto tanımlayabilirsiniz. Personeliniz bu ürünlere belirlediğiniz iskonto dışında bir indirim uygulayamaz.
 • Termin süreleri ana yazılım kurulurken işlendiği için Cobeem Mobilya termini yaklaşan ürünleri takip eder. Termin süresi geçen ürünler de dilenirse fabrikaya gecikme mailini otomatik olarak gönderir.
 • Mağazanıza ait web sitenize kuracağımız bir yazılım ile müşterilerinize servis ve ürün takibi yaptırabilirsiniz. Örneğin mobilya.com olarak bir web sitesine sahipsiniz. bu web sitesine servis.mobilya.com olarak yeni bir subdomain (alt alan adı) atanarak satış sonrasında müşteriye verilen sözleşmedeki kullanıcı adı ve şifreyle müşteriniz bu adrese girebilir. Servis kaydı ve ürün takiplerini bu alandan yapabilir. Dilenirse taksit ödemeleri de yine bu alandan sağlanılabilir.
 • Hediye olarak verilen ürünlerin tutarları yapılan alışverişe göre yüksek ise satış önlenebilir veya satış sizin onayınızı isteyebilir.
 • Senetli veya çek ile yapılan satışlarda ödeme günü gecikirse sistem otomatik olarak sms gönderir.
 • Hergün belirlediğiniz saatte showroomlarınız ciro, kasa, personel satış verileri size mail olarak gelir. Günlük olarak satışları takip etmeniz kolaylaşır.
 • Personelleriniz prim hesaplamaları vermiş olduğunuz kotalara göre hesaplanır. Dilenirse showroom içinde mağaza kotası koyulabilir.
 • Personeliniz satış yaparken ürün ile ilgili ekstra girilmesi gereken kumaş rengi veya boyut gibi bilgileri ürünü satma işlemini başlattığı anda girilmesi gerekir. Bu nitelikler müşteriniz tarafından daha sonra belirlenecek ise sisteme bunu bildirerek sevkiyat ve termin listesinin dışında tutulması sağlanır.
 • Bir E-ticaret sitesine sahipseniz, (Opencart altyapısı ile çalışan) sisteminiz Cobeem Mobilya 'ya bağlanarak kontrollerini tek bir noktadan yapabilirsiniz.
 • Bir çok ekstra özelliği ile showroom yönetme sistemi Cobeem Mobilya ile tanışmak için iletişime geçebilirsiniz. Cobeem Mobilya Yazılımı paket bir yazılım değildir. İhtiyaçlara göre şekillendirilebilir.
 • Cobeem Personel App

  İşletmeniz her an cebinizde

  Cobeem Personel App ile tüm Cobeem yazılımlarını personellerinizlede paylaşın. Personellerinizin sadece onları ilgilendiren bölümleri görüntülediği işletme içi veya dışında işleri hızlı takip etmesini sağlayan Personel App ücretsiz. Hemen bir Cobeem Yazılımı satın alın ve kullanmaya başlayın.


  Şimdi ücretsiz indirin ve hemen kullanmaya başlayın.