İşletme yükünüzü 7/24 çalışan Cobeem'e yükleyin


Kurulum ve teknik ekipman gerektirmez!


Cobeem Kuaför kurulum işlemi gerektirmez. Adınıza atanan kullanıcı adı ve şifreyle hemen şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarda, tablette, telefonda ve hatta smart tvinizde! Kısacası Cobeem internet olan heryerde çalışır ve cihazlar arasında geçiş yapabilirsiniz.Fiyatlandırma

Cobeem Kuaför Yazılımı

Fiyat: 354,00 $

01 Haziran 2021'e kadar %45 İndirimli

Yeni Fiyat: 244,13 $

USD Satış (Sabit Kur): 7.50

Türk Lirası Karşılığı: 1,830.98 + KDV


"Ödeme bir defaya mahsus yapılmaktadır. Yıl sınırlaması olmadan dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. 1.yılın sonunda sunucu ücreti olarak 25,00 $ (187.50 ) sunucu ve bakım ücreti tahsis edilecektir.


| Kredi Kartına 2 Taksit

| %3 ekstra iskonto

| %2.5 ekstra iskonto

Yazılım İçerikleri:


Randevu Kontrol Modülü

Kasa Kontrol Modülü

Personel Kontrol Modülü

Müşteri Kontrol Modülü

Parekende Satış Modülü

Stok Takip Modülü

Lazer ve Paket Ürünler Takip Modülü

Rapor ve Günsonu Modülü

Sms Modülü


Dış Modüller:


Cobeem Personel App

Personelleriniz kişisel telefonlarından randevularını yönetebilir, kendine ait ciro bilgisini kontrol edebilir. Bir personel başka personel veya kasa toplamını görüntülüyemez. Müşterilerinize adisyon açma işlemleri de yine bu app üzerinden sağlanarak, direk olarak kasa da görüntülenmesi sağlanır.

Personel Sınırlaması Olmadan Ücretsiz

Markanıza Özel Müşteri Aplikasyonu

Müşterilerinizin kendi randevularını kendileri oluşturmasını sağlayan markanıza özel bir uygulama. Müşterileriniz bu uygulama üzerinden randevularını alabilir, geçmiş randevularını görüntüleyebilir ve aplikasyon içindeki hizmetlerden faydalanabilir. Bu uygulama da cobeem markası kullanılmamaktadır. Kendi markanız ve kendi logonuz ile App Store ve Play Store'a yüklenen uygulamanız müşterilerinizle iletişimizi süreklilik halinde tutmanızı sağlar. Cobeem Kuaför yazılımıyla aynı anda çalışan uygulama ekstra bir yazılım gerektirmeden kullanmış olduğunuz yazılım üzerinden kontrol edilir.

Ücretli, bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Özel İstekler

Yazılım içinde veya uygulamalarda yapılacak özel istekler sorgusuz sualsiz size özel olarak hazırlanmaktadır. İhtiyacınız olan her türlü modül size özel olarak kullanıma sunulacaktır. Aynı özellik 5'den fazla müşterimiz tarafından istenilmesi durumunda modül ücretsiz bir şekilde yüklenir ve kullanıma sunulur. Özel istekler yukarıdaki madde dışında ücretlidir.

Ücretli, bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ekstra Özellikler:


 • Doğum günü smsleri otomatik gönderilir.
 • 30 gündür ziyaret etmeyen müşteriler tespit edilerek otomatik davet smsi gönderilir.
 • Günsonu bilgisi dilenirse sms ile tanımlanan numaralara otomatik gönderilir.
 • Randevusuna bir saat kala müşterinize hatırlatma smsi otomatik gönderilir.
 • Müşterilerinizin her bir işlemi için parasal değeri 1.00 olan 1 puan yüklenir. Bu puanları kullanmak işletmeci insiyatifindedir.
 • Aynı anda birden fazla kasiyerle işlem alınabilmektedir. İşlemler kasiyerin aldığı ödemelere göre raporlanır.
 • Personelleriniz maaş ve prim alacakları otomatik olarak hesaplanır. Bu işlem için hiçbir ekstra durumla karşılaşılmaz. Personel avansları maaşlarından düşülür ve ödeme masraf olarak kasaya işlenir.
 • Gelin randevuları gibi ileri tarihli işlemlerde kapora alımı yapılır. İşlem günü geldiğinde ödemesinden kaporası düşülürek ödeme tahsil edilir.
 • Cobeem Personel App

  İşletmeniz her an cebinizde

  Cobeem Personel App ile tüm Cobeem yazılımlarını personellerinizlede paylaşın. Personellerinizin sadece onları ilgilendiren bölümleri görüntülediği işletme içi veya dışında işleri hızlı takip etmesini sağlayan Personel App ücretsiz. Hemen bir Cobeem Yazılımı satın alın ve kullanmaya başlayın.


  Şimdi ücretsiz indirin ve hemen kullanmaya başlayın.