36. aydan itibaren

KENDI YAŞ GRUPLARINDAKI DIĞER ÇOCUKLAR ILE AYNI SINIFTA EĞLENCELI VE ÖĞRETICI HAZIRLANMIŞ MÜFREDATI ILE BILIM, OYUN, MATEMATIKSEL IŞLEMLER GIBI BIRÇOK KONUDA TEKNIK ALT YAPILARI GELIŞIR.

Yabancı Dil ile Eğitim

HELEN DORON BEBEKLERDEN GENÇLERE KADAR ÇOCUKLARA İNGILIZCEYI YABANCI BIR DIL OLARAK ÖĞRETIR. MÜZIK , OYUNLAR ILE ÇOCUKLAR İNGILIZCEYI ANA DILLERINI ÖĞRENDIKLERI GIBI KOLAY VE DOĞAL BIR ŞEKILDE ÖĞRENIRLER.

ESKİŞEHİR'İN EN İYİSİ

TÜM DÜNYA'DA 36 ÜLKEDE 3 MILYONA YAKIN ÖĞRENCISI VE 30 YILI AŞKIN DENEYIMI ILE HELEN DORON ŞEHRIN EN IYI NOKTASINDA TRAFIK PARKI VE OYUN PARKI ILE HIZMET VERIYOR.

Tüm Gün Eğitim

İSTER TÜM GÜN İSTER YARIM GÜNLÜK PROGRAMLARDA DİL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER İLE BİRLİKTE COCUKLARINIZ EĞLENEREK ÖĞRENSİN.

HELEN DORON
ESKİŞEHİR ÖZEL BOĞAZİÇİ PARK
ANAOKULU 2019/2020 ÖĞRETİM YILI

  • 0538 601 90 91
  • iletisim@helendoroneskisehir.com
  • www.helendoroneskisehir.com

HELEN DORON ESKİŞEHİR
VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

uygulaması marketlerde!

  • Uygulamamız sadece kayıtlı öğrencisi bulunan velilerimiz tarafından kullanılabilmektedir. Kayıt veya test uygulaması değildir.

  Neler Var?

Helen Doron Eskişehir en güçlü müfredata sahip okul öncesi eğitimi ve trafik parkı da dahil olmak üzere bir çok etkinlik alanına sahip lider bir kurumdur.

Veli Bilgilendirme

Helen Doron Eskişehir olarak velilerimiz ile sürekli irtibat halindeyiz. Mobil uygulamamız ile çocuklarınızı anlık olarak sürekli takip edebilir, bilgi alabilirsiniz.

İşimizin Sırrı

Çocuklarımıza yabancı dili müzik ve eğlenerek öğretiyoruz. Anadilini öğrenir gibi kolay ve telafuzlu bir şekilde ikinci bir dilin temelleri atılır.

Kültürel Etkinlikler

Yabancı dilin yanında kendi kültürlerini de öğrenmelerini sağlayan aktiviteler ile çocuklarımızı kendi kültürlerinden uzaklaştırmadan eğitiyoruz.

HELEN DORON DİL EĞİTİMİ

Helen Doron ile Öğrenin Çocuğunuzun geleceği konusunda ciddi olan bir ebeveynsiniz. . Bu geleceğin anahtarının onlara İngilizce – yüksek teknoloji, iş dili ve dünya çapında en çok konuşulan dillerden biri – alanında ustalaşma armağanını vermekte yattığını biliyorsunuz. Bir çocuk ne kadar küçük olursa, ikinci bir dili öğrenmesi o kadar hızlı gerçekleşir.Helen Doron’un eşsiz ve kanıtlanmış öğretim metodolojisi ile öğrenmek hem kolay hem de eğlencelidir!


Çocuklar Kolayca İngilizce Öğreniyorlar Dünya lideriyle öğrenin. Helen Doron İngilizce, çocuklara İngilizce öğretmede, çocuklara zengin ve faydalı bir İngilizce öğrenme deneyimi sağlayan dünyaca tanınan 1 numaralı öğretim sistemi.


Helen Doron İngilizce, çocukların kolayca İngilizce öğrenmesine yardımcı olan korumacı, hoş ve ilham veren bir ortam sağlıyor. Programın başarısının sırrı ne? Eşsiz ve başarılı metodolojimiz çocukların ana dillerini öğrenmesiyle aynı yolu kullanarak İngilizce öğretiyor. Sınıf içi etkinlikler evde arka plan müziği olarak dinlenen özgün şarkılar ve hikayelerle donatılıyor. Dilin sesi ve ritmi doğal bir şekilde çocuklar oyun oynarken, yemek yerken veya herhangi bir günlük etkinlik esnasında kavratılıyor. Yenilikçi öğrenme materyallerimiz deneyimli İngilizce dil uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir ve özel eğitimli olumlu pekiştirmeler sunan öğretmenler tarafından öğretilir böylece çocuklar cesaretlenir, kendilerini iyi hissederler ve daha fazla öğrenmek isterler.


  • Yaş grubu: 24 aylıktan 7 yaşa

İçerikler