Anasayfa | Treob Ultimate7/24 sipariş verebileceğiniz sacdukkan.com 'a hemen tıklayın.Tescilli Marka

Aslı Peruk Tüm kalitesini tescilleyerek size en iyi ürünleri sunuyor. Kendi imalatı olan ürünlerinin saç ürünlerinin yanında ithal ürün yelpazesiyle de size çeşit çeşit bir ürün protfoyü oluşturuyor.

%100 Sağlıklı Ürünler

Portfoyunde bulunan tüm ürünler ilgili bakanlıklarca onaylanmış, tescillenmiş ve sağlığınıza hiçbir zarar vermeyeceği kanıtlanmıştır. Saç ürünlerinde kullanılan yapay ve gerçek saçların tamamımı özel koşullarda sağlığınıza hiçbir zarar vermeyecek şekilde koruma altına alınmış ve güvenli bir şekilde kullanmanız sağlanmıştır.

Özel Durumlarınızı Ticarete Dönüştürmüyoruz

Aslı Peruk çeşitli sebepler ile saçlarını kaybetmiş olan kadınlarımızın hep yanında. Özellikle annelerimizin çeşitli hastalık veya özel sebepler ile saçlarını kaybetmeleri durumunda yapılabilecek en iyi fiyatı uygulayıp, ihtiyaçlarının anında karşılanmasını sağlıyoruz.

Dünyaya İhracat Yapıyoruz

Başta avrupa ülkeleri olmak üzere birçok ülkeye Türkiye'de üretiğimiz saç ürünlerimizin ihracatlarını yapıyoruz. Ülkemizi Dünya'da sektör içinde temsil ediyoruz.

Aslı Peruk


2007 yılında başladığımız yolculuğumuzda saç uzatma güzellik ve kozmetik sektörlerine olan katkımızla İç Anadolu bölgesinde salonlar tarafından en çok tercih edilen markalardan biriyiz. Markamız yerli üretim ürünleri ile ülke ekonomisine ve yerli malına olan güveni her zaman korumuştur

E-Shop mağazamıza göz atın.

Saç Dükkan'a Git